color option
thumimage

Yoga

Hayatın akışında çoğu zaman kendimizi ve kendimizle ilgilenmeyi, hissettiğimiz kötü düşüncelerden ve duygulardan kurtulmayı unuturuz. Sadece bir kenara atarak üstesinden gelebildiğimizi düşünürüz fakat bedenimiz bu şekilde işlemez. Yoga’nın en büyük yararı bedenin ve zihnin bir arada iyileşmesini sağlamaktır. Hayatın yoğun stresinden kurtulmak ve kendinize biraz zaman ayırmak sizin de hakkınız. Kenara bıraktığınız kendiniz ile tekrar bütünleşmek ve iç huzurunuzu yakalamak için Yoga sizin için birebir olacaktır.

Hem fiziksel hem de zihinsel rahatlama ile beraber esnekliğinizi, dengenizi geliştirmek istiyor, sağlıklı yaşama adım atmak istiyorsanız AntiGravity, Hatha Yoga veya Sabah Yogası arasından ihtiyacınız olan programı seçebilirsiniz. Bu programlar sayesinde, hayatınızdaki stres ve negatif düşüncelerden uzaklaşarak daha mutlu bir yaşama adım atabilirsiniz. İç huzurunuzu bulmanın, kendiniz ile baş başa kalmanın en güzel yollarından biridir.

Aklınızdaki kötü düşüncelerden, içinizde biriktirdiğiniz negatif enerjilerden kurtularak Yoga’nın kucaklayıcı, huzurlu ve yenileyici doğasına siz de katılmak isterseniz the STUDIO’ya gelebilirsiniz. Yoga’nın farklı türlerini farklı alanlarda deneyimleyerek kendi içe dönüşünüze kucak açın.