color option

Yetişkin Balesi

Bale… Zarif, asil ve güçlü. Hayatınız boyunca Bale yapmak istediniz ama birçok nedenden dolayı fırsat bulamadınız mı? Size güzel bir haberimiz var. the STUDIO’da yetişkinler için açtığımız Bale sınıflarımıza katılabilir, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde hep hayalini kurduğunuz Bale derslerimize katılabilirsiniz. Hiçbir zaman Bale yapmamış olmanızın bir önemi yok, sadece bize katılın ve hayallerinizi peşinden gidin. Kısa bir süre içerisinde, düzenli bir şekilde çalıştıktan sonra hayal ettiğiniz gibi Bale yapacak konuma gelebilirsiniz.

Bale’ye başlamanız için birden çok yararlı sebep vardır. Daha estetik, daha esnek ve daha güzel bir duruş için Bale’ye gelebilirsiniz. Vücudunuz her geçen zaman Bale sayesinde daha da güzelleşir ve daha sağlıklı bir postüre sahip olursunuz. Sanılanın aksine vücut zaman içerisinde esneklik, güç ve denge geliştirmek için herhangi bir yaş dönemi ile sınırlı değildir. Bu sebeple esnekliğiniz pratik yaptıkça daha da artar.Dolaşım ve sindirim sisteminin yanı sıra duruş bozuklukları, baş ağrıları ve kas ağrıları için oldukça faydalıdır.

Bale’ye başlamanın yaşı yoktur, bu sebeple kaç yaşında olursanız olun Bale derslerimize katılabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece the STUDIO’ya gelmek ve kendinize uygun zaman diliminde derslerimize katılmak.