color option

MİSYON ve VİZYONUMUZ

Geçmişe nazaran günümüzde daha güçlü beslenen çocuklarımızın enerjileri kontrol edilemediğinde tartışmasız her ailenin yaşantısını zorlayan bir hareketlilik getirmektedir.

 

Özellikle günümüzün en büyük sorunu olan salgın hastalıklarda en önemli savunma silahımız bağışıklığımızdır. Bu önemli olan bağışıklığımızı güçlendirmenin iki yolu ise beslenme ve spordur.

 

Birbirinden farklı sportif ve eğitsel branşlardaki tecrübeli eğitmenlerimizin liderliğinde sporu alışkanlık haline getirmiş, sağlıklı, mutlu, büyüklerine ve küçüklerine saygılı, disiplini karakterinde yerleştirmiş, özgüveni yüksek, en az bir yabancı dili rahatlıkla konuşabilen bireyleri kaliteli malzemeler ile sağlığa uygun tesislerde yetiştirmek bizlerin en büyük kılavuzudur.

 

Her ailenin, özellikle de her çocuğun spor yapma gerekliliğinden yola çıkarak her ailenin yaşantısına sporu yerleştirmek en önemli hedefimizdir. Bunu yaparken günümüz trendlerinin yanı sıra nostaljik ve etnik spor ve dans türlerini de eklemeyi ihmal etmemeye çalışıyoruz.

 

the STUDIO’da hem çocuklarımıza hem de yetişkinlere hazırladığımız etkinlikler bu hedefimizde, eminiz bize güzel anılar bırakacaktır.