color option

Minigim ve Ben

Genelde çocukların ilk kreş günü, ilk anaokulu günü, ilkokul günü hep zorlu geçer. Ailelerin en yorulduğu, merakta oldukları, stresini yaşadıkları anlar da bu anlardır. Bizler bu endişeyi azaltacak, çocuklara ilk grup çalışmalarındaki deneyimlerini eğlenerek yaşayacakları programımızı siz ailelerimiz için hazırladık

Bebeklik evrelerini arkalarında bırakan küçük arkadaşlarımızın aile haricindeki fertlerle olan ilk etkinlikleri ne kadar erken başlarsa o kadar erken sosyal değerleri gelişir ve ileride başlayacakları okul öncesi grup ya da sportif çalışmalarda kendilerini güvende hissederler.

Programımızda müzik algılarını geliştirmek amacıyla, ritim duygusunu temele oturtan yöntemlerle motor becerileri üzerine çalışmalarla ebeveynleri eşliğinde eğlenmelerini işlemekteyiz. İlk hareketlerini öğretmen eşliğinde ebeveynleri desteği ile gerçekleştirirken başka çocuklarla da ilk arkadaşlıklarını kurmalarını sağlayarak aynı zamanda paylaşmayı öğreten sıra olgusu ile beklemeyi öğreten oyunlarımızda eğlenmeleri hedeflenmektedir. Aileler bu programımızla çocuklarını yetiştirmede önemli destekler almaktalar.

Bir sonraki aşamalardaki amacımız olan ilk ritim ve hareketlerle dans etmelerine olanak sağlayan MİNİĞİM ve BEN programımız aynı zamanda küçük çocukların spora erken balamalarını sağlamayı da hedeflemektedir.

1,5 – 2,5 yaş arası çocuğunuz veya çocuklarınız var ise gelin programımıza katılın. Bir ebeveyn ile birlikte katılım sağlanan MİNİĞİM ve BEN programımız eminiz çocuğunuz için farklı bir etkinlik olacak aynı yaş çocukları olan başka aileler ile de tanışma imkanı bulacak, deneyimlerinizi paylaşabileceksiniz.

Son derece hijyen tutulan 80 m2 salonumuzda 5 çocuk ve 20 m2 aktivite odamızda ise maksimum 3 çocuk ile sınırlı tutulan grup sayımızda sizler de yerinizi şimdiden ayırtın. Multi Kültürel Spor Okulu etkinliğimize şimdiden hoş geldiniz.