color option

Yoga Özel dersler

Stüdyomuzda listede bulunan tüm grup dersleri için özel ders seçeneği mevcuttur. Kişilerin ilk etapta kendilerini sınıf ortamında rahat hissetmemeleri ve sosyal kaygıları (komik durumu düşmek, olumsuz bir algı yaratmak, kendini yetersiz hissetme vb.) yüzünden öğrenmek istedikleri dansların eğitimini kaçırmamaları adına iyi bir seçenektir.

Sosyalleşmek kavram olarak kişiden kişiye göre değişebilir. Bazılarımız dışa dönük kişilik özelliklerine sahip olup kalabalık ortamlarda rahat ederken, bazılarımızın içe dönük özelliklere sahip olması çok doğaldır. Her iki durumda da farklı izlenceler yaratılabilir.

İnsan doğasının çeşitliliği olumsuz algılanacak bir şeyden öte gayet olumlu çeşitlilikler sunar bizlere. Bunun haricinde grup derslerinin saatlerine bazı sebeplerle uyum sağlayamayan veya birebir eğitimde daha fazla verim alacağını düşünen kişiler içindir. Özel dersin grup derslerine göre avantajı, eğitmenin tüm gruba değil yalnızca bir kişiye göre program hazırlaması ve bu sebeple kişinin daha hızlı ilerlemesidir.