color option

STEP AEROBİK

Sporun eğlenceli bir halini mi arıyorsunuz o zaman Step Aerobik tam size göre. 

Müzik eşliğinde gerçekleşen spor hareketleri ile egzersiz yapmanın zevkli bir versiyonu olan step aerobik açma/ germe hareketlerinden oluşan düzeneğiyle sporun keyifli bir halini sizlere sunmaktayız. Eğlenirken kalori harcayarak yağ yakmayı ve vücudunuzdaki kasları geliştirmeyi keyifli bir yolla sağlamaktayız.

Ritim duygusunun gelişimini de sağlayan bu branş, hareketlerle olan entegrasyonu sayesinde vücuda devinim ve akışkanlık kazandırıyor.Süreç içersinde vücudun kazandığı esneklik sayesinde; koordinasyon gelişir ve birçok kas grubunuzda dayanıklılık kazanır. Kendinizi çok daha dinç, güçlü ve dinamik hissetmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir branştır.  Yoğun ve özgün programlardan oluşan step aerobik branşımız spor yaparken keyif almak isteyen herkes için idealdir.

Step aerobik, Reebok rka üç kademeli dikdörtgen platformlarımızda yukarı ve aşağı adım atmanın koreografik bir rutinini uygularken vücut şekillendirme, ip atlama, kayma veya funk aerobik ile birleştirmekteyiz. Bu sebeple birden fazla farklı spor dalını bir arada yapma şansını elde edebilirsiniz. Step aerobic kalbinizi ve ciğerlerinizi şekillendirir ve kalçalarınızı sıkılaştırır. Koşucular,  bisikletçiler ve yürüyüşçüler için müthiş bir çapraz eğitim aktivitesidir. Ayrıca Step Aerobic’te kullanılan platform sayesinde denge ve esnekliğiniz de gelişir.

Step Aerobic’in yararları saymakla bitmez,  Sizler de hem zayıflamak hem de bu esnada koordinasyonunuzun gelişmesini istiyor ve aynı zamanda zevk alarak güç kazanmayı diliyorsanız  siz de bu yararlardan faydalanmak için yalnızca “the STUDIO”ya gelin ve sporun eğlenceli halini keşfedin.