color option

SIK SORULAN SORULAR

1,5 yaş itibari çocuklar için etkinliklerimiz başlamaktadır. Ne kadar erken spora ve grup çalışmalarına başlarsa o kadar erken başarılı olunacağına inanmaktayız.

Eğitimlerimiz çocukların anlayacağı dilde yapılmaktadır. Projemiz gereği okulumuz ana dili İngilizce olup çoğunlukta İngilizce dilinde gerçekleşmektedir.

Evet Türk çocuklar da katılabilmekte. Kamplarımızda sadece yaş grubuna göre %30-40 arası Türk çocuklarına kontenjan ayrılmakta olup daha fazla sayıda Türk çocuğumuzu kabul edemiyoruz.

Eğitmenlerimiz farklı ülke vatandaşlarından olmasına rağmen hepsi Türkçe bilmektedir.

Üyelik sistemimiz bulunmamaktadır. Kontenjan sayımız ve maksimum sayımız izin verdikçe katılım sağlanabilir.

Oto parkımız bulunmamaktadır. Sokağımız park için müsait olup komşu işletmemiz oto yıkama firması park alanı ücretsiz olarak kullanılabilir.

theSTUDIO #Fiberli ürünü #AirCleaner ile #UVC yöntemiyle sürekli dezenfekte edilmektedir. İlaveten iki haftada bir Ozon hava temizliği yapılmakta ve temizlik personelimiz ile devamlı hijyeni sağlanmaktadır.

Eğitimlerimizde Spor Genel Müdürlüğünün de tavsiyesi olan maske kulanılmaması önerilmektedir.

HES kodu gerek ziyaretçilerimiz, gerekse katılımcılarımız ve personelimiz için her gün yapılmaktadır. Aynı zamanda Fiberli firmasının UVC ışını ile bakteri ve mikrop temizliği yapan salonumuzun iki katı büyüklüğünde yerler için uygun olan Air Cleaner cihazı kullanılmaktadır. En önemli önlemimiz hasta kimseyi salonumuza yaklaştırmamak olup girişte ateş ölçümü ve takibi yapılmaktadır.

Zorlanıldığında baş dönmesini önlemek için midede bir şeylerin olmasını öneririz. Ancak, büyük bir öğünü spor öncesinde kesinlikle önermiyoruz.

Dışarıda kullanılmayan altı temiz spor ayakkabısı, spora uygun rahat kıyafet, su şişesi, ter havlusu ve her şeyden önemlisi dinlenmiş ve sağlıklı bir vücut ile gelinmesi önemlidir.

Salonumuzda çocuğunuzu rahat ve hijyen bir ortamda bekleyebilirsiniz. Pandemi sürecinde 5 yaş altı çocuklar birden fazla veli beklemesine müsaade edilmemektedir.

Pole Dans önemli rahatsızlığı olmayan herkes yapabilir. Gebelik, glokom, özellikle omuz, gözler, sırt, kalçalar, eller veya bilek bölgelerinden yakın zamanda ameliyat olunmamış, kalp hastalığı, yüksek veya düşük tansiyon, vertigo, osteoporoz / kemik zayıflığı, son zamanlarda kafa travması, beyin skleroz, bayılma, karpal tünel sendromu, şiddetli artrit, sinüzit veya soğuk algınlığı, hiatal herni, disk herniasyonu veya akut diskojenik hastalık, suni kalça, radikülit (omurgada sinir kökü iltihabı), şiddetli kas spazmları, inme geçirilmemiş olmak ve son 12 saat içinde botoks enjeksiyonları yaptırmamış olmak gerekmektedir. Bu rahatsızlıkları olan mutlaka doktor müsaadesi ile katılması gerekir. Kayıt esnasında bu hastalıkları taahhüt altına almaktayız.

Koltuk altlarını kapatan giysiler giymenizi öneririz. Pamuk veya pamuk karışımı kumaşlar kaygan olmadığından en iyisidir. Unutmayın ki baş aşağı olacaksınız, bu yüzden kadınlar için sportif sutyen ve erkeklerde çok gevşek olmayan şortlar önermekteyiz. Çorap yok önermiyoruz. Zayıf bir tutuşunuz varsa tutuculuğu olan eldivenlere ihtiyacınız olabilir. LÜTFEN SPOR YAPARKEN TAKI KULLANMAYIN.