color option
thumimage

Pole Sports

Dans, Akrobasi, Stretching, Fitness, Bale, Cimnastik gibi birçok spor ve sanat dalını içinde barındırmasından dolayı son dönemin en popüler spor dallarından biridir. Dengeyi ve kas gelişimini ciddi oranda arttırarak, daha esnek olmanızı sağlar.

Pole Sports, estetik, güç ve duruşun bir kombinasyonudur. Süreç içerisinde birçok kas grubunuz gelişir ve vücudunuz dengeye ulaşır. Vücudunuza kazandırdığınız bu denge ile kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür hissedeceksiniz.

Hem bedeninizi hem de özgüveninizi geliştirip kendinizi farklı alanlarda tanımlamaya başlayacaksınız. Birbirinden özgün ve farklı koreografilerle tanışacak, daha önce bedeninizde hiç keşfetmediğiniz devinimlere ulaşacaksınız.

Pole Sports branşının içinde; Pole Dans, Egzotik Pole, Pole Ballet, Fitness Pole branşları vardır ve bu branşların tamamına “the STUDIO”da ulaşabilirsiniz. Sıradanlıktan sıkıldıysanız ve farklı şeyler arıyorsanız, hayat enerjinizi ve kendinize olan özgüveni tekrardan bulmak istiyorsanız size önerimiz POLE SPORTS olacaktır.